VIІ Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми механіки деформівного твердого тіла»

​​​​Космодамианский Александр Сергеевич11-14 червня 2013 р. у с. Мелекіно на Азовському узбережжі Донецької області завдяки Міністерству освіти і науки України, Національному комітету України з теоретичної та прикладної механіки, Євразійській асоціації університетів, Донецькому національному університету, Інституту механікиім. С.П. Тимошенка НАН України, Інституту прикладної математики і механіки НАН України, Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Подстрігача НАН України, Південному федеральному університету (Росія), відбулась VII Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми механіки деформівного твердого тіла», присвячена90-річчю з дня народження академіка НАН України Олександра Сергійовича Космодаміанського.

До програми роботи конференції були включені пленарні і секційні доповіді, а також заявлені та відібрані для презентації стендові доповіді.

Основні тематичні напрямки конференції:

• статичні і динамічні задачі теорії пластин та оболонок
  • механіка композиційних матеріалів
  • механіка зв’язаних полів
  • методи і задачі теорії пластичності та механіки руйнування
  • коливання і хвилі у пружних тілах
  • проблеми наномеханіки

Оргкомітет

Адреса оргкомітету: вул. Університетська, 24, 83001, Донецьк, Україна.

Донецький національний університет, кафедра теорії пружності та обчислювальної математики.

​Електрона пошта: [email protected] або [email protected]

Голова оргкомітету — академік НАН України Володимир Павлович Шевченко.

Заступник Голови оргкомітету — професор Стефан Олексійович Калоєров та професор Валерій Іванович Сторожев.

Вчені секретарі оргкомітету — Марина Миколаївна Пачева, Віталій Йосипович Носок, Оксана Олександрівна Петренко.